“Міський голова несе відповідальність за життєдіяльність міста і має отримувати достойну зарплату”, – Тренкін

“Міський голова несе відповідальність за життєдіяльність міста і має отримувати достойну зарплату”, – Тренкін

На сесії Черкаської міської ради 26 січня депутати проголосували за преміювання міського голови.

Згідно з прийнятим рішенням, Анатолію Бондаренку вирішили установити надбавку за високі досягнення у праці як керівнику, який безпосередньо займається розробленням проектів нормативно-правових актів, проводить експертизу проектів таких актів, в розмірі 100 відсотків посадового окладу. Ще 240% премії йому може бути нараховано як щомісячне преміювання.

Це питання викликало дискусію серед депутатів. Рішення прокоментував секретар міської ради Юрій Тренкін.

“На жаль, питання преміювання міського голови перейшло у політичну площину. Окремі депутати вирішили пропіаритися на цій темі, незважаючи на те, що очільник міста навіть із преміюванням отримуватиме меншу заробітну плату, ніж керівники міських комунальних підприємств та окремих департаментів міської ради.

Цілком погоджуюся із колегою депутатом Романом Діскантом, що міський голова, на якому лежить відповідальність за життєдіяльність міста, який цілодобово моніторить роботу комунальних підприємств, повинен отримувати достойну зарплату. Оцінку роботі Анатолія Бондаренка, як очільника міста, дала громада на виборах до міської ради у жовтні 2020 року. Приємно, що врешті депутати порозумілися і рішення щодо преміювання міського голови підтримали 32 депутати”, – зазначив Юрій Тренкін.

Залиште коментар