Міський багатопрофільний молодіжний центр відсвяткував 25-річчя

Міський багатопрофільний молодіжний центр відсвяткував 25-річчя

25 квітня 2018 року в приміщенні міського Будинку культури імені Івана Кулика відбувся ювілейний звітний концерт творчих колективів закладу «Барви натхнення». Під час заходу було представлено виставку-конкурс дитячих мистецьких виробів у різних техніках, серед яких – народна іграшка, авторська лялька, м’яка іграшка, витинання, декоративний розпис, образотворче мистецтво, вироби з тканини, паперу, солоного тіста, шкіри, бісеру та ювілейну концертну шоу-програму.

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

“Я пишаюсь вашим закладом, який допомагає всебічно розвивати наших маленьких і більш старших черкасців, розкривати їхні таланти. Дякую Вам, що вкладаєте душу у своїх вихованців, – привітав зі святом колектив молодіжного центру директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов. – Бажаю Вам креативних ідей, натхнення та сил для втілення найсміливіших планів”.
За його словами, цьогоріч 510 вихованців Центру є переможцями міжнародних, всеукраїнських та регіональних конкурсів. Юні таланти здобули 860 перемог у 65 конкурсах, виставках, фестивалях і спортивних змаганнях. Вихованці молодіжного центру неодноразові Чемпіони України, Європи та Світу із сучасної хореографії.
Історія Багатопрофільного молодіжного центру розпочалася 25 років тому в далекому 1993 році з об’єднання 19 дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, у яких проводили свій вільний час та навчалися близько 1500 вихованців віком від 5 до 23 років.
Сьогодні позашкільний навчальний заклад «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради – це координаційний центр позашкільної гурткової, культурно-масової, виховної та спортивної роботи, який об’єднує 20 дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання. Щороку понад 1700 дітей, підлітків та молоді поринають у прекрасний світ хореографії, живопису, вокалу, народної творчості, театру, моди, підкорюють вершини спорту.
Освітній процес здійснюють керівники гуртків, студій та секцій, які мають відповідну фахову освіту та багатий досвід педагогічної діяльності. Педагоги проводять майстер-класи із декоративно-прикладного мистецтва, спортивні змагання, які спрямовані на розвиток творчих здібностей вихованців, розвиток зацікавленості в результатах навчання, залучення до активних занять фізичною культурою та спортом, відволікання дітей та підлітків від негативних явищ.
У закладі функціонують 6 творчих колективів, що мають почесні звання:
Народний художній колектив сучасної хореографії «Вікторія»,
Народний художній колектив «Театр танцю «ТАІР»,
Народний художній колектив – студія декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки»,
Зразкова художня студія «У колі друзів»,
Зразковий художній колектив «Дивосвіт»,
Зразковий художній колектив «Вернісаж».
Навчально-виховна діяльність Центру здійснюється за такими напрямками гурткової роботи:
декоративно-прикладної творчості,
хореографічного мистецтва,
спортивної роботи,
краєзнавчої та культурно-масової роботи,
профільного навчання та допрофільної підготовки.

Залиште коментар