Міський бюджет Черкас відкоригували: кошти спрямовано на ремонт бульвару, сміттєвози і басейн

Міський бюджет Черкас відкоригували: кошти спрямовано на ремонт бульвару, сміттєвози і басейн

17 травня під час позачергового пленарного засідання сесії міської ради депутати проголосували за внесення змін до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2018 рік». Перед цим відповідний проект рішення був затверджений виконкомом та розглянутий на бюджетній комісії.

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

Як пояснила директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган, в основному бюджет скориговано в дохідній частині.

“Ми додали 25 млн.грн. до дохідної частини, депутати міської ради підтримали, і тепер є можливість виконати вкрай нагальне завдання міського голови – завершити роботи із реконструкції бульвару Шевченка – 4 і 5 черга (від Університетської до Можайського, від Різдвяної до площі 700-річчя). Крім цього, було підтримано ряд пропозицій. Вони стосувалися придбання сміттєвозів для КП «Черкаська служба чистоти» (5,2 млн.), ремонту приміщення міського басейну (2 млн. грн.), придбання обладнання для обласної дитячої лікарні (1 млн.грн)”, – зазначає Наталія Джуган.

Також під час сесії були виділені кошти ще на 2 важливих об’єкти, додає директор департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Артур Савін. Так, депутати виділили додаткове фінансування 15 млн. грн. на ремонт дорожнього покриття вул.Надпільної (від вул.Можайського до вул.Грушевського), тож незабаром там почнуть укладати асфальт.

“Нарешті депутати виділили кошти на капітальний ремонт тротуарів по бул. Шевченка від Небесної Сотні до Припортової. Тож тепер будемо проводити відкриті торги і визначати підрядника, який виконуватиме ці роботи”, – зауважує Артур Савін.

Залиште коментар