Міський голова Черкас поділився інформацією про важливі події тижня

Міський голова Черкас поділився інформацією про важливі події тижня

Щотижневий інформаційний дайджест про головні події за останні сім днів міський голова Черкас Анатолій Бондаренко опублікував на своїй сторінці в “Фейсбук“.

Позитив тижня

Нарешті повністю демонтували всі незаконні квіткові павільйони, що знаходилися на Театральній площі. Муніципальна інспекція діяла виключно у правовому полі та виконала рішення суду. Тому офіційно заявляю, що у Черкасах стартував процес боротьби із незаконними МАФами. Далі вже продовжимо демонтажем незаконних бігбордів.

Продуктивно попрацювали до Дня медика. Так, у Третій міській лікарні презентували новий апарат альтразвукової діагностики, який було закуплено за кошти міського бюджету. Тепер містяни матимуть змогу ним скористатися безкоштовно.

А у п’ятій поліклініці відкрили відремонтований вестибюль. Прикметно, що за 30 років там жодного разу не робився капітальний ремонт. Але ми зруйнували цю неприємну тенденцію.

Продовжуємо капітальний ремонт доріг по вулицях Надпільна та Героїв Дніпра. Також силами працівників КП “ЧЕЛУАШ” виконуємо у різних частинах міста поточний ремонт доріг.

Негатив тижня

Підприємець Михайло Бродський продовжує маніпулювати депутатами через трьох своїх прихильників у міськраді. Мета: відстоювання власних бізнесових інтересів. А це – Черкаський асфальтобетонний завод, приватне підприємство “МІРЦ” (отримує по декілька гривень із кишень черкащан за кожну комунальну платіжку) і підряди від міської влади для своїх підприємств.

Останній яскравий приклад такої маніпуляції – це ремонт спортивної зали у школі №34. Так, депутати на останній сесії зняли із цього об’єкту 9 млн грн і перенаправили їх на поточний ремонт доріг (поки є сприятливі умови для асфальтування вулиць). Але цьому факту є ПРИЧИНА: казначейська служба не зареєструвала необхідну угоду та категорично відмовила у фінансуванні зали через те, що процедура закупівлі була проведена за участі Єдиного тендерного комітету.

Тому кошти “зависли” та їх неможливо було використати за основним призначенням. Найближчим часом буде проведено новий тендер, і ми обов’язково добудуємо цю спортивну залу. Гроші додатково спрямуємо із бюджету.

Акцентую увагу: ніхто НЕ ЗАБИРАВ ГРОШІ у дітей, як це зараз розказують деякі депутати.

Залиште коментар