Місто Черкаси – з бюджетом розвитку

Місто Черкаси – з бюджетом розвитку

Під час сесії 11 березня депутати ухвалили бюджет розвитку Черкас і затвердили Програму соціально-економічного і культурного розвитку міста Черкаси на 2020-2022 роки. За це проголосувало 38 народних обранців. Бюджет розвитку затвердили у сумі 530 млн грн. У документі враховані пропозиції департаментів, депутатських фракцій і бюджетної комісії міськради.

У ньому передбачені кошти на ремонт шкіл, дитсадочків, медустанов, придбання медичного обладнання, реконструкцію Набережної, реконструкцію парку “Молодіжний”, реконструкцію мереж зовнішнього освітлення та ін. Також, серед іншого, депутати передбачили 17 млн грн на програму “Безпечне місто”, 5 млн грн на ремонт безгосподарчих тепломереж, 7 млн грн на придбання мобільної сортувальної лінії для КП “Черкаська служба чистоти”, 1 млн грн на придбання системи моніторингу атмосферного повітря.

Про це інформує пресслужба міськради.

Секретар міськради у коментарі “Про головне” так прокоментував ухвалене рішення:

“Черкаси – з бюджетом розвитку! Нарешті майже через 3 місяці з початку року депутати затвердили цей документ. Не погоджуюся з думкою деяких колег щодо того, що він “роздутий” на 170 млн грн. Резерви для наповнення є: це продаж землі і об’єктів комунальної власності. Приємно, що бюджет розвитку підтримало 38 депутатів. Працюємо далі на благо громади!”, – зазначив Юрій Тренкін.

 

Залиште коментар