Модельєр з Черкащини показав колекцію одягу з килимів на Ukrainian Fashion Week

Модельєр з Черкащини показав колекцію одягу з килимів на Ukrainian Fashion Week

Пів року тому Максим Середа, що народився в Золотоноші, отримав з рук топ-моделі Наталії Гоцій статуетку переможця першого українського «Подіуму». А 4 вересня бренд Sereda представив свою колекцію на Ukrainian Fashion Week. Надихнула Максима Середу музика української виконавиці Аліни Паш. Про це пише «Золотоноша».

– Ця колекція про Карпати, мої бабуся і мама звідти, та й я провів у горах все дитинство, – розповів Середа. – Пам’ятаю, на свята все було таким яскравим: жінки в хустках, будинки – в квітчастих килимах. Ця колекція про українську прогресивну молодь, яка не забуває своє коріння…

На ескізи в Макса пішло 2-3 тижні, ще кілька місяців – на пошив. Допомагали молодому дизайнеру швея-конструктор Маша Дзюбенко, з якою Макс розділив перемогу на «Подіумі», і ще одна учасниця модного реаліті – Сільвія Ротар. Дівчата працювали практично цілодобово, але встигли закінчити все вчасно.

– Кілька моделей – комбінезон, пальто, шорти – ми пошили зі справжніх килимів, – розповідає Максим. – По них я їздив на Західну Україну. А один із килимів – наш, домашній, бабусина спадщина.

Для показу Середа придумав незвичайний перфоманс – на груповий точці всі… танцювали.

– На кастинг до нас прийшло близько 300 моделей – я навіть не очікував, – сміється дизайнер. – Почувався, як на фіналі «Подіуму», коли ти оточений морем красивих дівчат. Вибирати було непросто.

 

Залиште коментар