Молодь Черкас гуртується задля реалізації міських проектів

Молодь Черкас гуртується задля реалізації міських проектів

Перший Meet Up молодіжної спільноти Черкас відбувся в приміщенні громадського простору Ambros Hub, що по вулиці Благовісній, в будівлі колишньої тютюнової фабрики.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Ініціатором такої зустрічі стала Черкаська Молодіжна Рада, яка вже має досвід у втіленні кількох міських проектів, таких як Міжнародний фестиваль графіті Алярм, Мурал на школі № 28, Тролейбус – Паті.

Один з активістів Черкаської Молодіжної Ради, Валентин Марковський, відзначив, що всі ці проекти стали можливими завдяки безпосередній підтримці Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка, так як і цей захід.

Більше півсотні активної молоді, яка до цього спілкувалася лише в Телеграм-чаті, мали нагоду зустрітися і поспілкуватися в реальному житті, а також презентувати найцікавіші ідеї та проекти.

Свої міркування з приводу найкращих проектів, які на думку присутніх, висловили представники Молодіжного ресурсного центру, Ambros Hub, інших молодіжних організацій.
Молодь вирішила зустрічатися в такому форматі раз на місяць, підсумком таких зустрічей має стати напрацювання наступних міських проектів.

А поки що ідеї на свої думки з цього приводу можна надсилати в Інстаграм @valentin_markovskiy та @molodrada_cherkasy.

Залиште коментар