Молода черкащанка, в якої соцслужби забрали дітей, відмовляється від реабілітації

Молода черкащанка, в якої соцслужби забрали дітей, відмовляється від реабілітації

21-річна черкащанка, у якої місяць тому забрали двох синів, не згодилася на реабілітацію в центрі соціальних служб та не навідує своїх дітей.

Про це у коментарі журналісту видання “18000” повідомила начальниця служби у справах дітей Черкаської міської ради Світлана Шишлюк.

– Мама проблемна. Вона нічого не хоче, нікуди не хоче йти, ні з ким спілкуватися. Ні до нас не з’являлася на запрошення, ні в центр соціальних служб для роботи із психологом та інші спеціалісти. Вона не захотіла підписувати договір про співпрацю, – коментує Світлана Шишлюк. – Ми були на суботнику і бачили її з пляшкою пива та непевною компанією. Тому схоже на те, що мама не спішить забирати своїх дітей.

Зараз менший хлопчик перебуває в обласному Будинку дитини, старший – в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Теплий дім».

– Менший хлопчик пройшов обстеження. Діти почувають себе нормально. Мама до однорічного хлопчика напевно лише один раз навідалася, коли він був ще у лікарні. До 4-річного ще спочатку теж була кілька разів у реабілітаційному центрі. Більше не ходить, – розповідає Світлана Шишлюк.

Служба у справах дітей планує здійснити ще один візит до черкащанки додому. Якщо жінка впустить, спробують вкотре налагодити діалог із нею та попрацювати над реабілітацією.

– Поки ситуація не оптимістична, – додає начальниця служби.

Залиште коментар