Молоді правоохоронці поповнили лави поліції Черкаської області

Молоді правоохоронці поповнили лави поліції Черкаської області

Сьогодні дванадцять поліцейських склали Присягу на вірність Українському народові. Після закінчення навчання вони будуть працювати в різних підрозділах поліції Черкаської області.

Первинну професійну підготовку поліцейські будуть проходити на базі Львівського та Криворізького навчальних центрів підготовки поліцейських.

В урочистих заходах взяли участь заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області підполковник поліції Олексій Прокопенко, начальник управління кадрового забезпечення Главку підполковник поліції Іван Давиденко, Голова поліцейської комісії ГУНП в Черкаській області Лариса Малкова, а також рідні та друзі правоохоронців.

«Прийміть вітання з нагоди складання Присяги поліцейського! Усім щиро зичу міцного здоров’я, наснаги, успіхів у навчанні та впевненості у своїх силах», – наголосив Олексій Прокопенко.

Долучилась до вітального слова Голова поліцейської комісії ГУНП в Черкаській області Лариса Малкова.

У середу, 23 вересня, молоді поліцейські відбудуть на навчання до міста Львова та Кривого Рогу, яке протягом шести місяців будуть проходити на базі навчального центру підготовки поліцейських.

Про це інформують у Секторі комунікації поліції Черкаської області.

Залиште коментар