Молодий «порошенківець» хоче заробити політичні бали, обливаючи брудом політичних опонентів

Молодий «порошенківець» хоче заробити політичні бали, обливаючи брудом політичних опонентів

Під керівником Черкаської міської парторганізації «Європейської солідарності» Сергієм Рубаном захиталося крісло. Про це нашому виданню стало відомо з власних джерел.

Імовірно, аби не позбутися свого політичного прихистку, «порошенківець» вдається до будь-яких засобів, щоб сподобатися політичним босам у Києві. Проте робить це не добрими справами для Черкас чи розбудовою партійної структури, а банальним обливанням брудом політичних опонентів.

Сьогодні на своїй сторінці у фейсбук він вдався до безпідставних та надуманих звинувачень у бік депутата Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Юрія Тренкіна. Мовляв усе, що було зроблено за останні роки на окрузі «батьківщинівця» – Митниці, було зроблене лише завдяки Петру Порошенку.

Про розбудову Митниці за сприяння Юрія Тренкіна говорити не варто – про них знають усі жителі мікрорайону. Адже їздять по новеньких відремонтованих дорогах і займаються на спортивних та дитячих майданчиках. Усе це з’явилося на Митниці лише за часи депутатства успішного підприємця і активного громадянина Юрія Тренкіна.

А от чим може похвалитися «порошенківець» Сергій Рубан? Усім відомо, що він майже ніде і ніколи не працював. Згадується лише робота радником у регіоналівського губернатора Сергія Тулуба. Люди кажуть, що він живе за кошти дружини і виборчих штабів. Між тим, так «налатався» на виборах, що заробив на три квартири і два авто.
Наше джерело у партії «ЄС» повідомило, що Сергія Рубана хочуть замінити на посаді міської парторганізації. Чи допоможуть йому втриматися у кріслі останні політичні конвульсії?

Фото з сайту “Вичерпно”.

Залиште коментар