Мотузкову галявину облаштували випускники школи на Катеринопільщині

Мотузкову галявину облаштували випускники школи на Катеринопільщині

“Мотузкову галявину” облаштували випускники Шостаківського навчально-виховного комплексу, що в Катеринопільському районі. У класі 6 осіб. Робили все самостійно. За порадами зверталися до класного керівника. “Мотузкова галявина” стала подарунком школі на пам’ять.

Про це йдеться у сюжеті “Суспільного”.

9-ти класники Шостаківського навчально-виховного комплексу власноруч створили нове місце для занять спортом. Тут діти повинні проходити по дерев’яних балках і йти до платформи, на якій вони зупиняються і переходять до іншої перешкоди. Вона називається “Метелик”. Там учні мають іти по мотузці і триматися за страхувальний трос.

Усе робили самі: закопували колоди, прибивали дошки, фарбували, натягували троси, розповідає школяр Максим Човник. Від допомоги батьків відмовились, аби випробувати свої сили: “Ми це робили для того, щоб залишити пам’ять про себе, нашій школі яка виховала нас з 1 по 9 клас. Також, відволікти менші класи і початкові класи від своїх телефонів і гаджетів, на яких вони грають на перервах, а після цього, коли ми побудували цю мотузкову галявину вони можуть тепер тут відпочивати, розважатися”.

Сніжана Колісник – єдина дівчинка в класі. Каже, виконувала усе, що їй під силу: “Я допомагала: щось тримала, красила, ще там щось робила. Жіночу частину, а хлопці вже своїм займались. Це дорослий сильно проект, і ми дуже важко з ним впорались, але впорались. Навіть по суботах, по неділях працювали і йшли вночі, можна так сказать”.

Кожен зі школярів мав своє завдання під час будівництва “мотузкової галявини”, розповідає класний керівник Олександр Мандрика. Матеріали купували за зібрані на шкільному ярмарку гроші, шукали і спонсорів. Зводили майданчик протягом місяця: “Перебуваючи біля зоопарку в Черкасах ми побачили натягнутий мотузковий парк і от загорілися такою ідею, щоб зробити в себе в селі парк, де діти б могли розважатися”.

За словами директорки Шостаківського навчального-виховного комплексу Тамари Калінічук, випускники щороку дарують школі на згадку щось зроблене своїми руками. Цього разу – це “Мотузкова галявина”. Вона має урізноманітнити дозвілля та уроки фізкультури: “Майданчик потрібний, тому що це просто удосконалення нашої спортивної бази. Є у нас майданчик спортивний, там футбольне поле, волейбольне поле, яма для стрибків, а ось такого ще не було! Спортзалу у нас немає, якщо негода ми використуваємо коридор, навіть ставимо турнік, тут є всі умови”.

На зиму канатні доріжки познімають, користуватися “мотузковою галявиною” почнуть весною. Школяр Максим Човник додає: “Випускники сподіваються – школярі за їхнім подарунком доглядатимуть”.

Залиште коментар