Можливості майбутнього центру підтримки підприємців Дія.Бізнес презентували у Черкасах

Можливості майбутнього центру підтримки підприємців Дія.Бізнес презентували у Черкасах

Днями у Черкасах заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан презентувала плани на створення в нашому місті центру підтримки підприємців Дія.Бізнес.

У ньому будуть доступні найрізноманітніші консультації для тих, хто вирішив займатися власною справою, створять можливість протестувати свій продукт перед запуском, а ще – організовуватимуть майстер-класи та інтенсиви. Подібні центри уже працюють у Харкові, Миколаєві та на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Зараз же в ТЦ Плазма розміщений консультаційний стенд Дія.Бізнес, де підприємці можуть дізнатися про 50 безкоштовних консультацій, доступних на онлайн-платформі.

“Наш світ змінюється. І в умовах коронавірусної пандемії діджиталізація процесів набирає обертів. Бо це дозволяє вирішувати деякі питання навіть не виходячи із дому.
Черкаська міська рада відкрита до нових пілотних проектів і сприятиме появі та розвитку подібного центру. Однозначно він об’єднуватиме бізнес та допомагатиме у створенні нових підприємств, що, як результат, підсилить і нашу економіку”, – зазначає секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін.

 

Залиште коментар