МСК «Дніпро» та ФК «ЛНЗ» домовилися про співпрацю

МСК «Дніпро» та ФК «ЛНЗ» домовилися про співпрацю

Меморандум про співпрацю між муніципальним спортивним клубом «Дніпро» та футбольним клубом «ЛНЗ» уклали в Черкасах. 29 грудня свої підписи на документі поставили міський голова Анатолій Бондаренко, директор МСК «Дніпро» Юрій Гончаров та президент ФК «ЛНЗ» Андрій Полтавець. Цим закріпили спільні амбітні наміри – вивести черкаський футбол у Прем’єр-лігу.

Про це інформує пресслужба Черкаської міськради.

Очільник Черкас наголосив, що такий крок зроблений для взаємовигідної стратегічної співпраці стосовно розвитку професійного та дитячо-юнацького футболу в нашому місті.

– Усі свої подальші рухи напрацюємо у вигляді стратегічного плану. Передбачаємо й поліпшення умов для тренувань, і розвиток дитячих спортивних шкіл, і безпосередня підготовка вихованців, – прокоментував Анатолій Бондаренко. – Зараз ми живемо в достатньо непрості часи й для нас важливо знайти партнерів, які сьогодні готові інвестувати в розвиток футбольної інфраструктури. Водночас, звертаю увагу, що все це залишиться в міській комунальній власності. Перемовини про співпрацю тривали достатньо давно, ми об’єднуємось винятково навколо прагнення розвитку спорту в Черкасах та футболу зокрема.

Свою готовність до співпраці та розвитку спортивної інфраструктури в Черкасах засвідчив президент футбольного клубу «ЛНЗ» Андрій Полтавець. За його словами, від об’єднання їхніх зусиль із владою обласного центру «виграє дитячий, юнацький та професійний футбол».

– Нам хотілося б, аби Черкаси мали свою команду в Прем’єр-лізі. Ми розуміємо, що це не короткочасний план. На цьому шляху маємо пройти, щонайменше, 3 – 5 років. Для втілення цієї мети лише фінансових ресурсів недостатньо, треба розуміння і співпраця з громадою Черкас та з владою міста, – прокоментував Андрій Полтавець. – Ми хочемо принести не лише футбол найвищого рівня, але й щоб ігри та тренування відбувалися на сучасній спортивній інфраструктурі. Ми хочемо розвивати не лише професійний футбол, але й дати змогу займатися дітям у хороших умовах.

Директор муніципального спортивного клубу «Дніпро» Юрій Гончаров зауважив, що нині в них із ФК «ЛНЗ» є спільне бачення розвитку футболу на Черкащині. Найближчим часом напрацюють стратегію розвитку і цього виду спорту й спортивної інфраструктури в нашому місті.

????????????????????????????????????

Залиште коментар