Муляжі школярів або кнопковий світлофор на перехресті вулиць Нарбутівська-Чехова просять встановити черкащани

Муляжі школярів або кнопковий світлофор на перехресті вулиць Нарбутівська-Чехова просять встановити черкащани

Встановити муляжі школярів або кнопковий світлофор на перехресті вулиць Нарбутівська-Чехова просять міську владу Черкас просять жителі обласного міста. Електронну петицію відповідного змісту зареєструвала на сайті Черкаської міської ради черкащанка Ворона Наталія Миколаївна

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ (орфографію та стилістику збережено):
“Звертаємося з пропозицією встановити муляжі школярів або кнопковий світлофор на перехресті вулиць Нарбутівська-Чехова (біля школи №22)
Враховуючи щоденний перетин перехрестя учнями молодших класів 22-ї школи (діти з острахом переходять дорогу по вулиці Чехова), проблему треба негайно вирішувати.
На даному перехресті в будні дні дуже пожвавлений рух як пішоходів, так і транспортних засобів. Особливо зранку, коли багато дітей ідуть до школи, перейти дорогу дуже важко – водії або не помічають пішоходів, або ж просто ігнорують їх. Окрім того, не далеко від цього перехрестя знаходиться пологовий будинок № 2, і часто вагітні також дуже важко і з великою небезпекою перетинають дане перехрестя. Лежачі поліцейські були, але водії переважно ігнорують правила дорожнього руху і не завжди пропускають пішоходів, їздять на високій швидкості.
На цьому перехресті також відбувається перетин двох маршрутів автобусів (№21 та №27) які ще й розвертаються в різні боки. Це створює ще більшу небезпеку для пішоходів, так як водії автобусів можуть не помітити дитину чи вчасно не загальмувати.
Зважаючи на це, та беручи до уваги загальний культурний рівень наших водіїв, просимо вас поруч із пішохідним переходом по вул. Чехова встановити скульптури, які нагадують дітей, або кнопковий світлофор щоб привернути увагу водіїв та нагадати про потенційну небезпеку.
Збережемо саме найголовніше – життя дітей!!!”

Залиште коментар