Митрополита Іоана нагороджено державною нагородою України за допомогу в АТО

Митрополита Іоана нагороджено державною нагородою України за допомогу в АТО

12 жовтня 2017 року Голову Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана (Яременка) було нагороджено державною нагородою України – Відзнака Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

Відзнака Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» — державна нагорода України — відзнака Президента України, що встановлена з метою гідного відзначення працівників підприємств, установ та організацій, інших осіб, які залучалися або добровільно забезпечували проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, здійснювали волонтерську діяльність, перебуваючи безпосередньо в районі проведення антитерористичної операції у період її проведення.

Нагадаємо,митрополит Іоан Яременко з травня 2014 року очолює Синодальне управління військового духовенства УПЦ_Київського_Патріархату та з Благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України опікується ротаційною діяльністю військових священиків УПЦ Київського Патріархату в зоні проведення АТО. Голова СУВД двічі на рік з двотижневою пастирською поїздкою відвідує передові підрозділи зони проведення АТО та проводить душпастирське спілкування з військовослужбовцями.

Нагорода була вручена під час урочистих заходів в Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота.

За повідомленням прес-служби Черкаської єпархії УПЦ КП.

Залиште коментар