На 1,5 млн грн незаконно наловили риби біля Чехівської насосної станції

На 1,5 млн грн незаконно наловили риби біля Чехівської насосної станції

Біля Чехівської насосної станції промислові рибалки здійснювали незаконний вилов риби. Масштаби виловленої риби – вражають, повідомляє у фейсбук Олександр Позняков, начальник Управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області.

Близько 19 год 30 хв до чергової частини 102 надійшов виклик про те, що в районі Чеховської насосної станції двоє невідомих чоловіків здійснюють незаконний вилов водних живих ресурсів. Відреагувавши на звернення, на місце події вирушила оперативна група, до складу якої входили працівники водного патруля підрозділу РО ВО Управління патрульної поліції в Черкаській області та інспектори Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Держекоінспекції Центрального округу.

Прибувши на місце, вдалось затримати 2 чоловіків, які за допомогою “волочка” виловили 298 кг верховода (уклія), що склало близько 95 500 екземплярів. Рибалки представили інспекторам журнал виходу на воду, де записи не відповідали дійсності. Складено адміністративні протоколи за ч.3 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. В разі наявності в діях осіб ознак кримінального правопорушення з “рибалками” працюватимуть слідчі.

На місце скоєного правопорушення викликано слідчо-оперативну групу для фіксації обставин правопорушення та внесення даних до ЄРДР з метою подальшого вирішення питання про притягнення даних осіб до кримінальної відповідальності.

Попередній розрахунок завданої шкоди внаслідок незаконного вилову водних живих ресурсів складає близько 1,5 млн. грн.

Рибу передано до рибоприймального пункту, кошти від реалізації якої перераховуються до державного бюджету.

Залиште коментар