На Черкащині під час пожежі ледь не загинули вагітна жінка та немовля

На Черкащині під час пожежі ледь не загинули вагітна жінка та немовля

В Умані пожежа в квартирі однієї із багатоповерхівок ледь не забрала життя немовляти та вагітної жінки. Врятувати заручників вогню вдалося пожежникам.

Як повідомив повідомляє речник УДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко, пожежа трапилася 12 вересня у квартирі, що розташована на другому поверсі дев’ятиповерхівки на вулиці Горького в Умані, йдеться на сайті zmi.ck.ua.

Коли вогнеборці прибули на місце події, то дим від пожежі заполонив сходову клітину під‘їзду та почав заповнювати квартири вищерозташованих поверхів. Найбільша небезпека загрожувала новонародженій дівчинці у квартирі на четвертому поверсі та вагітній жінці з квартири на дев’ятому поверсі.

Рятувальники винесли немовля в безпечне місце за допомогою імпровізованого боксу, а вагітну жінку вивели на вулицю, одягнувши на неї спеціальну дихальну маску.

Після евакуації дитину та жінку “при надії” оглянули медики. За словами лікарів, стан їхнього здоров‘я у нормі, але для додаткового спостереження обох евакуйованих госпіталізували до міської лікарні.

Залиште коментар