На Черкащині відкрили оновлену амбулаторію

На Черкащині відкрили оновлену амбулаторію

У селі Деренковець Набутівської  ОТГ відбулось урочисте відкриття оновленого приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Про це поінформувала консультант з комунікацій Черкаського РВ АМУ Лариса Булка, пише “Економіка сьогодення” .

Відтепер мешканці села мають одну із найсучасніших амбулаторій.На проведення поточного ремонту, придбання медичного обладнання, меблів та інвентарю громада витратила 500 тис.грн.

«Амбулаторії загальної практики сімейної медицини – це майбутнє медицини на селі. Адже сьогодні люди тут можуть отримати первинну допомогу та зробити початкові лабораторні та інші обстеження. Тому наше завдання – покращити матеріально-технічну базу і умови роботи лікарів, щоб надання медичних послуг в селі було на високому рівні, –  зазначив голова громади Олег Малюга. – Відкриття цієї чудової амбулаторії загальної практики сімейної медицини є свідченням злагодженої роботи влади і громади, спрямованої на підвищення рівня медико-соціального забезпечення. Дякую усім, хто зробив свій внесок у цю спільну справу».

Охорона здоров’я є пріоритетним напрямком і головним  завданням влади всіх рівнів. І відкриття Деренковецької  амбулаторії  є яскравим прикладом цього.

 

 

Залиште коментар