На Черкащині чоловік випиляв канаву у нещодавно покладеному асфальті (відео)

На Черкащині чоловік випиляв канаву у нещодавно покладеному асфальті (відео)

Місцевий житель проти дорожників. У Золотоноші на Черкащині комунальники поклали новий асфальт, а водостоку – не зробили. Місцеві скаржаться: вода тепер затоплює їхні подвір’я. Тож чоловік, господарство якого постраждало найбільше, вирішив власноруч облаштувати комунікації та випиляв в асфальті канаву. За таку діяльність отримав штраф. Хто неправий у конфлікті, розбиралася журналістка “5 каналу” Яна Лимаренко.

На Черкащині двоє дітей провалилися під кригу – їх врятували перехожіРемонту цієї вулиці місцеві жителі чекали уже давно, адже тут не було навіть асфальту, минулого року його поклали, але вже через кілька тижнів тут з’явилася канава.

Її власноруч на новісінькому покритті випиляв місцевий мешканець. Його сусідів саморобний рівчак не обурив.

“Тут взагалі рельєф доволі таки складний, у цьому місці, саме в цьому місці, зливу як такого тут не продумано”, – розповідає мешканець Золотоноші Микола Різник.

Проєкт ремонту траси попід дворами жителі Золотоноші оплачували з власних кишень, тому сподівалися, що дорожники врахують всі нюанси рельєфу місцевості. Та вийшло навпаки.

Краї асфальту без укріплення за кілька місяців пішли тріщинами, а вода з вулиці перестала вільно стікати, бо рівень траси підняли.

Одразу після того, як комунальники закінчили робити дорогу, вся вода з неї потекла у двір Володимира. Тож він і вирізав рівчак в асфальті. Каже: зробив це, аби врятувати майно, адже вода з вулиці почала топити його подвір’я.

“Ну, вони просто дамбу зробили, а вода ота вся текла з бугра сюди і далі. Я приїхав, а в мене вдома сестра, інвалід 2 групи психічно неврівноважена – у неї очі квадратні, у дворі насос, залило каналізацію і все, води чимало”, – розповідає Володимир Іващенко.

Однак на цей аргумент комунальники уваги не звернули. І оштрафували чоловіка на майже 1500 гривень. Та переконують: дорогу зробили якісно, а водовідведення мали облаштувати пізніше.

“Проєктом наступним передбачено вулицю, яка пересікає під прямим кутом, там передбачено проєктом нормальне водовідведення. У даному випадку не було проблеми, там можливо було б підсипати щебенем під парканом домоволодіння, і питання було б знято”, – переконаний начальник управління ЖКГ Золотоноші.
Тепер комунальники готують документи, аби стягти з Володимира ще й кошти на асфальтування ним вирізаного стоку. Утім чоловік непокоїться, що після того, як заасфальтують рівчак, його двір знов опиниться у воді.

Яна Лимаренко, В’ячеслав Ромодан, Черкаська область, “5 канал”

Залиште коментар