На Черкащині двоє підлітків отримали умовний термін за крадіжку з кредитної картки

На Черкащині двоє підлітків отримали умовний термін за крадіжку з кредитної картки

Уманською місцевою прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво та підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно двох неповнолітніх хлопців (16 та 17 років), які, у червні 2018 року за попередньою змовою, діючи умисно та цілеспрямовано, з корисливих мотивів, здійснили у потерпілої крадіжку коштів. Про це пише dzvin.news.

Так, хлопці, знаючи пароль до картки ПриватБанку потерпілої, декілька разів через систему «Приват24» переводили кошти з її банківської картки на картку одного із неповнолітніх зловмисників, та, продовжуючи свої злочинні дії, зняли вказані кошти в банкоматі та поділили порівну, використавши в подальшому на власні потреби, чим завдали потерпілій уманчанці матеріальної шкоди на загальну суму більше 3000 грн.

24 квітня 2019 року вироком Уманського міськрайонного суду неповнолітніх визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка) вчинена за попередньою змовою групою осіб, вчинена повторно) та призначено покарання у виді 1 року позбавлення волі, звільнивши обох від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік.

На цей час вирок суду не вступив у законну силу та вивчається прокуратурою на предмет законності.

Залиште коментар