На Черкащині готуються до всеукраїнського референдуму щодо неприпустимості розпродажу землі

На Черкащині готуються до всеукраїнського референдуму щодо неприпустимості розпродажу землі

До всеукраїнського референдуму за народною ініціативою готуються на Черкащині. Найболючіше питання, що турбує жителів області, – продаж сільськогосподарської землі. Про це сьогодні під час спільного круглого столу говорили представники громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників України», аграрії, депутати Черкаської обласної ради, Черкаської міської ради, Звенигородської, Золотоніської, Черкаської та Уманської районних рад.

«Команда ВО «Батьківщина» на чолі з лідером партії Юлією Тимошенко ініціює підготовку та проведення Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою. Проведення референдуму дасть змогу українцям висловити своє бачення з важливих питань: чи погоджуються вони продавати сільськогосподарську землю та стратегічні державні підприємства; чи підтримують легалізацію грального бізнесу та марихуани; чи схвалюють рішення, щоб газ вітчизняного видобутку із 30% рентабельністю постачався населенню для побутових потреб і для бюджетної сфери», – розповідає голова Черкаської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін.

«Сьогодні більшість фермерів та приватних землевласників категорично проти розпродажу землі сільськогосподарського призначення. Адже земля – це стратегічний ресурс, від якого залежить продовольча безпека та економічна роль України в світі. Тому наше об’єднання підтримує ініціативу Юлії Тимошенко у проведенні референдуму», – наголошує перший віце-президент Асоціації фермерів і приватних землевласників України Віктор Гончаренко.

За словами Юрія Тренкіна, команда «Батьківщини» на базі чинного законодавства вже розробила план-графік проведення референдуму і Черкаська обласна парторганізація розпочала підготовку організаційних заходів щодо проведення Всеукраїнського референдуму.

Напередодні лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко звернулася до ЦВК із проханням санкціонувати збори ініціативної групи, яка збиратиме три мільйони підписів по всій країні.

Залиште коментар