На Черкащині пенсіонер пропонував інтим дітям (відео)

На Черкащині пенсіонер пропонував інтим дітям (відео)

На Черкащині у селі Велика Яблунівка 70-річний чоловік пропонував інтим 12-річним дівчаткам. Спілкування зі збоченцем діти записали за допомогою телефону, йдеться на сайті «Обозреватель».

Випадок стався минулого місяця, однак батьки школярки, до якої домагався чоловік, вирішили розповісти про подію тільки зараз. Рідні вважають, що поліція належним чином не розслідувала подію.

“На мою заяву дільничний сказав, що чоловікові винесли попередження. Це як же? А якщо він почне нападати на дітей?” – обурюється Олена, мати однієї зі школярок (імена жінки і дитини змінено з етичних міркувань).

Її дочку з подружкою покликав 70-річний житель села. Спочатку діти проігнорували, але після підійшли, оскільки подружка дуже хотіла кошеня, а у чоловіка були вдома коти.

“Під час розмови він почав хапати подружку за руку, попросив потриматися за її статеві органи”, – розповіла Олена. Далі старий, з її слів, почав шепотіти дівчаткам, щоб ті прийшли до нього ввечері.

“Говорив, прийдете і тихенько постукайте у вікно, я собак закрию, і ви мене будете задовольняти, ви мене збуджуєте”, – говорить мама школярки.

Журналістам 12-річна Таня сказала, що боялася підходити до будинку чоловіка, але подружка дуже хотіла кошеня.

“Я включила камеру і все записала. Після нашої з ним розмови мені було страшно”, – зізналася дівчинка.

Неадекватну поведінку Миколи підтвердили в сільраді Великої Яблунівки, при цьому зазначили, що чоловік надав висновок, що він інвалід 2-ї групи “загального захворювання”.

“Але там не вказано, що у нього якісь психічні відхилення”, – розповіла Тетяна Комнатна.

Місцеві бояться, що одного разу чоловік від слів перейде до дій. Люди кажуть, що неадекват раніше приставав до жінок, зокрема до психічно хворої дівчини.

В ГУ Національної поліції в Черкаській області повідомили, що у них є заява від жителів с. Велика Яблунівка.

“За вказаною заявою відкрите кримінальне провадження за ст. 156 Кримінального кодексу України (розбещення неповнолітніх. – Авт.). Розбирається слідство”, – розповів начальник прес-служби ГУНП у Черкаській області Дмитро Грищенко.

Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.

Залиште коментар