На Черкащині підліток потрапив до лікарні через феєрверк

На Черкащині підліток потрапив до лікарні через феєрверк

У Тальному 14-річний хлопець Лука Штолько постраждав від вибуху феєрверку на святкуванні Нового року. У хлопця на тілі опіки через вибухонебезпечну речовину та забій грудної клітки від удару, підліток наразі лікується дома. До цього знаходився в Тальнівській ЦРЛ. Про це у мережі Фейсбук написала його мати Леся Штолько, повідомляють «Вісті Черкащини».

«Ось уже тиждень мій син лежить обпечений, бо комусь захотілось видовищ на Новий рік. Опік третього ступеня. Дякувати Богу, що цілі очі та обличчя. Коли незакріплений і поставлений кимось необачно салют збив мою дитину з ніг і вибухнув на ньому, Лука почав скидати з себе палаючий одяг, катаючись по снігу. В цей час “добрі” сусідки дуже реготали. Таким смішний вже видалося їм видовище. А “добрий” сусід сказав: “Що, дови…..ся?”. Знайшлися, правда, і люди, які допомогли. Я вам дуже за це вдячна. Але хіба ж їх так мало насправді? Людей? Знаю одне: Земля кругла і все, що ми сіємо, рано, чи пізно пожинаємо…», – публікує жінка на власній сторінці у мережі 8 січня о 20:39.

В новорічну ніч, після того як годинник пробив 00.00, молодь біля п’ятиповерхових будинків, що на автостанції, продовжувала зустрічати Новий рік. Хлопці вийшли подивитись на феєрверки та бенгальські вогні. Після вибуху багатозарядної піротехніки на підлітку, який стояв неподалік, загорілась куртка та штани. Дякуючи вчасно наданій невідкладній допомозі молодим сусідом, хлопець якнайшвидше потрапив до Тальнівської ЦРЛ.

Після нещасного випадку, Леся Штолько написала заяву до місцевої поліції.

Залиште коментар