На Черкащині побудують виробництво з переробки конопель

На Черкащині побудують виробництво з переробки конопель

ТОВ «Голд Кепіталбуд» стала переможцем конкурсу з вибору керуючої компанії індустріальним парком «Золотоноша» (м.Золотоноша, Черкаська обл.). Два основних напрямки роботи – розвиток глибокої переробки технічних конопель та будівництво тютюнової фабрики.

Про це інформує agroportal.ua з посиланням на видання «Золотоноша.City» .

«Сьогодні в світі споживання екологічної продукції на дуже високому рівні: подушки, рушники, ковдри з конопель – це, ось уже п’ять років, актуальні товари. Ця сировина не гниє, в ній не заводяться бактерії, тканина з конопель екологічно чиста, вона дихає », – пояснив представник компанії Сергій Діскант.

Він зазначив, що продукція конопель широко застосовується в будівництві, медицині та харчової промисловості.

«Наша головна мета на першому етапі – побудувати виробництво первинної переробки і цех по виготовленню фасованої продукції», – поділився планами представник керуючої компанії.

Ще одним плюсом у вирощуванні технічних конопель Сергій Діскант назвав розвиток аграрної галузі: урожай збирається двічі на рік, а землі вимагають мінімальної додаткової підгодівлі або внесення добрива. Ця культура є екологічною для землі, оскільки не вимагає внесення агрохімікатів.

 

Залиште коментар