На Черкащині порушники зливали відходи з асенізаторської цистерни у яр

На Черкащині порушники зливали відходи з асенізаторської цистерни у яр

“Засмічують посадки сміттям, зливають та забруднюють каналізаційними стічними відходами ярки. Питання одне, як так можна відноситись до природи і до людей, особливо там де проживаєш ти і твої діти?”, – написав у фейсбук начальник управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков.

Чергових “зливальників” виявили та затримали поліцейський офіцер громади, працівники Черкаського районного ВП ГУНП в Черкаській області та інспектори Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Державної екологічної інспекції Центрального округу, під час вчинення правопорушення, а саме зливу рідких відходів з асенізаторної бочки в адміністративних межах Білозірської об’єднаної територіальної громади Черкаського району.

Вилив відходів здійснювався на земельну ділянку розмірами 14,5х6 м на відстані близько 4 км від с. Білозір’я в напрямку с. Хацьки.

На місці проведено відбір проб ґрунтів для визначення показників складу і властивостей, на водія трактора складено адміністративний протокол за ст. 52 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Псування і забруднення сільськогосподарських та інших земель». Працівниками поліції трактор та асенізаторну бочку вилучено до встановлення всіх обставин вчинення даного правопорушення.

На даний час вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження.
Це вже другий випадок, коли за останні 30 днів працівниками Черкаського районного відділу поліції (за що їм окрема подяка) та екоінспекторами виявляються порушення при поводженні з відходами в земельній сфері. Аналогічний випадок був виявлений в адміністративних межах Свидівоцької сільської ради.

Опубліковано Олександром Позняковим Четвер, 2 квітня 2020 р.

Залиште коментар