На Черкащині представили двох нових поліцейських начальників

На Черкащині представили двох нових поліцейських начальників

6 січня заступник начальника ГУНП в Черкаській області підполковник поліції Олександр Резцов у рамках переформатування поліцейської структури представив особовому складу керівника Золотоніського районного відділу поліції – полковника поліції Олександра Охріменка.

Заступник начальника ГУНП в Черкаській області підполковник поліції Сергій Коваленко представив особовому складу Звенигородського районного відділу т.в.о. начальника капітана поліції Олега Міщенка.

Представлення нових керівників відбулось за присутності керівників органів місцевого самоврядування, місцевих прокуратур та суду.

Керівництвом області було зазначено, що переформатування підрозділів означає також і те, що поліцейські у своїй службовій діяльності не лише мають дотримуватись Присяги – служити та захищати заради безпеки громадян, а й мають ставати все ближчими до громад.

Відмічено, що Національна поліція вимагає від усіх поліцейських постійної взаємодії з людьми та максимальних зусиль, направлених безпосередньо на розв’язання їхніх проблем.

В свою чергу представлені керівники підкреслили, що й надалі готові виконувати поставлені завдання щодо протидії злочинності на ввіреній території, та співпрацювати з місцевою владою в інтересах безпеки та правопорядку у громаді.

Про це інформують в обласному уравлінні Нацполіції.

Залиште коментар