На Черкащині пройшов тренінг для операторів та диспетчерів служби «102»

На Черкащині пройшов тренінг для операторів та диспетчерів служби «102»

27 червня в Черкаському Главку завершились дводенні тренінги для двох груп операторів та диспетчерів служби «102». Організаторами навчань є Організація з безпеки та співробітництва в Європі і Національна поліція України. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Черкаській області.

Головною темою навчально-методичного тренінгу було реагування операторів служби «102» на звернення осіб, постраждалих від гендерного зумовленого насильства.

Теоретичну та практичну допомогу у цьому напрямку поліцейські отримали від представників громадської організації з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації «Ла Страда-Україна».

Під час тренінгу оператори служби «102» вдосконалювали надання правової, психологічної та консультативної допомоги постраждалим від домашнього насильства або торгівлі людьми.

Під час розгляду ситуативних завдань та моделювання різних життєвих ситуацій працівники поліції ділилися власним досвідом надання допомоги постраждалим, обговорювали з тренером складні випадки, які траплялися на службі.

По закінченню тренінгів 31 оператор та диспетчер отримали відповідні сертифікати.

Залиште коментар