На Черкащині розпочали ремонт об’їзної дороги міста Шпола

На Черкащині розпочали ремонт об’їзної дороги міста Шпола

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області розпочалися роботи із поточного середнього ремонту автодороги загального користування державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 106+000 – км 111+000. Поточний середній ремонт ділянки протяжністю 6 км автодороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань проходить у Шполянському районі – буде відремонтовано автомобільний обхід міста Шпола автодороги Н-16. Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

Вже сьогодні розпочалися роботи із демонтажу старого асфальтобетонного покриття – проводиться фрезерування та вспушування старого асфальтобетонного покриття на цій ділянці автодороги. Після закінчення демонтажних робіт, буде проведено регенерацію та стабілізацію основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг» із заміною всього конструктиву дорожнього одягу.
По завершенню цих робіт, буде влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття, укріплено узбіччя, а потім – влаштовано верхній шар асфальтобетонного покриття.

На автодорозі Н-16 облаштовано необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху (відповідно до Схеми об’їзду, погодженої з Управлінням патрульної поліції у Черкаській області). У зв’язку зі щоденним проведенням ремонтних робіт на цій автодорозі, рух автотранспорту здійснюється по одній полосі у реверсному режимі.

По завершенню робіт з влаштування нового дорожнього покриття, буде влаштовано нову дорожню розмітку з холодного пластику, встановлено нові дорожні знаки та влаштовано нове бар’єрне огородження.

Технічний нагляд за проведенням робіт здійснюватимуть спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних ремонтних робіт.

Об’їзд міста Шпола на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань було збудовано у 1994 році. І з того часу, через постійне недофінансування автодорожньої галузі, капітальний ремонт цієї ділянки автодороги не проводився.

Залиште коментар