На Черкащині судитимуть директора товариства, який привласнив бюджетні кошти під час виконання дорожніх робіт

На Черкащині судитимуть директора товариства, який привласнив бюджетні кошти під час виконання дорожніх робіт

Директора товариства, який привласнив бюджетні кошти під час виконання дорожніх робіт у Смілі, можуть засудити до 8 років позбавлення волі. Обвинувальний акт проти нього уже направлений до суду.

Смілянською місцевою прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво та вжито заходів щодо активізації досудового розслідування в кримінальному провадженні за фактом привласнення бюджетних коштів у великих розмірах під час ремонту дорожнього покриття в м. Сміла, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Як результат, прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора одного з товариств м. Сміла, який під час виконання робіт з капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Жовтнева (Тараса Шевченка) в м. Сміла, шляхом зловживання своїм службовим становищем, з корисливих мотивів здійснив службове підроблення шляхом внесення до офіційних документів неправдивих відомостей щодо фактичних об’ємів і вартості виконаних робіт, та після надання замовнику невірно складених документів і перерахування з бюджету більш як 200 тис. грн., привласнив вказану суму.

Залиште коментар