На Черкащині вантажівкам знову дозволили їздити дорогою Київ-Знам’янка

На Черкащині вантажівкам знову дозволили їздити дорогою Київ-Знам’янка

В Черкаській області знято обмеження на рух вантажівок та громадського транспорту автодорогою Н-01 Київ-Знам’янка. Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг у Черкаській області.

Служба автомобільних доріг у Черкаський області повідомляє, що тимчасове обмеження руху вантажного та громадського транспорту, яке було введене на автодорозі загального користування державного значення Н-01 Київ – Знам’янка (км 123+850 – 241+622) станом на 4.00 год. 27 грудня знято.

Тимчасове обмеження руху вантажного та громадського транспорту на автодорогах Н-01 Київ-Знам’янка та Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь (км 81+300 – 169+117) було введено з 00.00 год. 26.12.2018 року внаслідок впливу активного циклону на території області та ускладнення умов руху автотранспорту через сильні снігопади для пришвидшення очищення доріг, недопущення накопичення транспортних засобів в заторах, вводиться обмеження руху для великовагового та громадського транспорту на наступних автомобільних дорогах державного значення:
На даний час продовжує діяти обмеження руху вантажного та громадського транспорту на автодорозі Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь (км 81+300 – 169+117).
Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв без нагальної проблеми утриматися від поїздок на власному авто на час негоди. Бережіть себе та не будьте байдужими до інших учасників руху, які потрапили у складну ситуацію.

Залиште коментар