На Черкащині відкрито навігаційний сезон

На Черкащині відкрито навігаційний сезон

За розпорядження голови Черкаської обласної державної адміністрації від 31.03.2021 № 8 «Про відкриття та закриття навігації для маломірних (малих) суден на водних об’єктах області в 2021 році» з 1 травня у Черкаській області відкрито навігаційний сезон, який триватиме до 30 листопада 2021 року, за умови відсутності кригоутворення.

Про це інформують у Черкаському рибоохоронному патрулі.

“З відкриттям навігації нерестовий період триває.
Тому хочемо звернути вашу увагу на наступне:

  • Не порушувати ПРАВИЛА користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах у Черкаській області, затверджених рішенням Черкаської обласної ради від 22.03.2013 № 21-12/VI.
  • Пункт 3.8. Правил На час НЕРЕСТОВОГО ПЕРІОДУ РИБИ плавання маломірних (малих) суден дозволяється лише в двадцятиметровій смузі вздовж суднового ходу на р.Дніпро. Причалювати до островів і берегів можна лише з боку, що безпосередньо межує з судновим ходом, за виключенням заказників та заповідників.
  • Вихід у плавання до закінчення оголошеного нерестового періоду риби дозволяється з баз стоянки маломірних (малих) суден, а також з баз відпочинку та прокату прогулянкових маломірних (малих) суден.
  • ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ плавання маломірних (малих) суден по оголошених органами рибоохорони нерестовищах риби.
  • Не порушувати Правила любительського та спортивного рибальства та дотримуватись нерестової заборони.

 Дуже важливо дати водним біоресурсам спокійно віднереститися, щоб в майбутньому кількість риби збільшилось”, – зазначають на сторінці установи у фейсбук.

Залиште коментар