На Черкащині викрили підпільний цех зі зберігання та реалізації риби (фото, відео)

На Черкащині викрили підпільний цех зі зберігання та реалізації риби (фото, відео)

Підпільний цех працював на території одного і сіл Золотоніського району. Організаторка незаконного бізнесу скуповувала рибу у браконьєрів по низьким цінам та в подальшому її реалізовувала у великій кількості. Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області.

Під час проведення заходів по встановленню осіб, які займаються незаконним водним добувним промислом, поліцейські Золотоніського відділу поліції отримали інформацію, що в одному із сіл району місцева жителька налагодила незаконний бізнес по реалізації незаконно виловленої риби. Жінка скуповувала свіжовиловлену рибу у браконьєрів по низьким цінам та реалізовувала в подальшому у великих об’ємах. За наявною інформацією, щоденно обіг риби складав близько пів тони.

Під час невідкладного обшуку поліцейські виявили приміщення, спеціально обладнане холодильними установками для зберігання рибної продукції. Ще в одному приміщенні знаходились дві пластикові ємкості, об’ємом близько тони кожна, які були наповнені водою з рибою різного сорту. Загалом поліцейські вилучили у жінки близько тони риби. Жодних дозвільних документів жінка надати не змогла.

За вказаним фактом Золотоніським відділом поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Поліцейські встановлюють осіб, які поставляли рибу даній особі. Триває досудове розслідування.

Залиште коментар