На Черкащині випаде мокрий сніг, попереджають синоптики

На Черкащині випаде мокрий сніг, попереджають синоптики

На Черкаську область чекає різке падіння атмосферного тиску і мокрий сніг. Про це повідомив директор Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталій Постригань.


24-25 жовтня північноатлантичний циклон різко змінить погоду в нашому регіоні.
Ще вчора на Черкащину разом із північними вітрами почало надходити прохолодне повітря. Завтра активний циклон продовжить свій натиск. 24 жовтня чекаємо дощі, а вночі 25 жовтня – дощі з мокрим снігом, штормовий вітер 15-20 м/с, вдень температури становитимуть лише 3..8°. Проте, мокрий сніг буде танути і поки не призведе до формування снігового покриву.
Впродовж 23-25 жовтня циклон спровокує істотне зниження атмосферного тиску – на 20-30 одиниць, тому в цей період слід бути уважним до свого здоров’я, а головне – заспокоїтися.
Вже зараз автовласникам слід думати про перехід на зимові шини, а також починати перебудовуватися на зимовий стиль водіння та звикати до менших швидкостей на дорогах.
До речі, нинішня позитивна температурна аномалія становить аж 5º. Це вже 4 хвиля тепла з початку осені. За кліматом, аномальне тепло в середині жовтня, після прохолоди на початку місяця явище нетипове і спостерігається 1 раз на 20 років.
Минулої п’ятниці у Смілі встановлено новий рекорд максимальної температури повітря +27,3°. Така температура у цей день була найвищою не тільки по області, а й в Україні.
На наступних вихідних знову буде сонячно, температура підвищиться на кілька градусів, однак літніх значень вже чекати не варто.

Залиште коментар