На Черкащині за дивних обставин зник ветеран-розвідник

На Черкащині за дивних обставин зник ветеран-розвідник

У селі Бобриця на Черкащині зник боєць ООС, ветеран-розвідник 95-ї бригади Анатолій Ганненко.

Про нього нічого невідомо з 28 грудня торік. Чоловік відпочивав у місцевому барі разом з друзями. Залишивши на столі телефон, він встав і вийшов із закладу. Це зафіксувала камера спостереження. Після цього його у Бобриці ніхто не бачив. Чоловіка розшукують рідні, побратими та поліція. Про це повідомляє у соцмережі Ольга Худецька, пише сайт gazeta.ua.

До поліції з заявою про зникнення чоловіка звернулася дружина розвідника. Активні пошуки почалися 6 січня.

“Волонтери і ветерани, які брали та беруть участь у пошуку кажуть: шукали справді добре, з розбивкою по квадратах, залученням пірнальників, аеророзвідки тощо. Звертали увагу на всі свіжі прикопи, і під час пошуків знайшли кілька незаконних захоронень сміття та навіть хімічних речовин. Триває 3-й тиждень пошуків. Для чергового прочісування території волонтери збирались і цими вихідними. Анатолія все ще не знайшли”, – розповідає Ольга Худецька.

Поліція має дані про те, що Анатолія нібито бачили в Каневі 29 та 31 грудня, за словами Худецької.

“Побратими кажуть, чоловік був у здоровому психічному стані, тож можливість суїциду або подібних речей вони відкидають. Ходили чутки про конфлікт у закладі перед зникненням Ганненка. Їх намагались перевірити, але присутні у той вечір “зуб дають”, що нічого такого не було. Сподіваємось, що ветерана знайдуть”, – говорить Ольга.

Пошуки зниклого розвідника продовжуються.

Залиште коментар