На Черкащині зафіксовано факт незаконної вирубки дерев

На Черкащині зафіксовано факт незаконної вирубки дерев

Внаслідок незаконної вирубки дерев державі завдано збитки на суму понад 1 мільйон гривень. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Центрального Округу.

21 травня 2019 року спеціалістами Управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Державної екологічної інспекції Центрального округу проведено перевірку фактів, викладених в ухвалі слідчого Канівського міського районного суду, щодо вирізки дерев в урочищі «Селище» в адміністративних межах села Бобриця Канівського району.

Перевіркою виявлено незаконну вирубку 401 дерева породи акація діаметром в пні від 10 до 85 см. Внаслідок незаконного вирубування дерев державі завдано шкоду на суму 1 мільйон 098 тисяч 595 грн.

Осіб, що скоїли дане правопорушення на час виявлення факту незаконної порубки дерев, не встановлено.

Управлінням екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Державної екологічної інспекції Центрального округу направлено листа до Канівського відділення поліції Золотоніського ГУНП в Черкаській області з проханням про проведення оперативно-розшукових дій з метою виявлення та притягнення до відповідальності осіб, винних у скоєнні правопорушення.

Залиште коментар