На “Черкасиводоканалі” повідомляють про зменшення проплат від населення на 20%

На “Черкасиводоканалі” повідомляють про зменшення проплат від населення на 20%

Під час пандемії COVID-19 цілодобове водопостачання та водовідведення не просто елемент комфорту, а життєво важливі послуги, що стоять на заваді поширенню коронавірусної інфекції. Від наявності води у крані залежить не тільки особиста гігієна кожного з нас, а й здоров’я.

Для забезпечення безперебійного водопостачання необхідна вчасна оплата за спожиті послуги, оскільки через недофінансування водоканал втрачає можливість своєчасно та в повному обсязі розраховуватись з постачальниками електричної енергії, закуповувати реагенти для очистки води, заправляти пальним виробничий транспорт, виплачувати заробітну плату своїм працівникам та забезпечувати їх засобами індивідуального захисту під час пандемії.

Стабільна робота підприємства повністю залежить від надходжень за спожиті послуги водопостачання та водовідведення. Це єдине джерело фінансування. На жаль, карантинні заходи значно погіршили рівень цих надходжень. Тільки за березень він знизився на 20%. А сума загальної заборгованості населення перед підприємством перевищила відмітку в 20 млн. грн.

Попри те, що за несвоєчасну оплату комунальних послуг упродовж карантину не стягуватиметься пеня та не скасовуватиметься субсидія, кожен має бути свідомим того, що затримуючи оплату, він ставить комунальну сферу міста перед загрозою.

Про це інформує пресслужба КП “Черкасиводоканал”.

Залиште коментар