На Чорнобаївщині на значній території горіла суха трава і очерет (відео)

На Чорнобаївщині на значній території горіла суха трава і очерет (відео)

1 квітня близько 17:00 із села Мохнач Чонобаївського району надійшло повідомлення про пожежу сухої трави та очерету на значній відкритій території. Водночас стало відомо й те, що через швидке поширення вогню існує загроза його розповсюдження на поруч розташовані житлові будинки та лісовий масив. Про це повідомляють в обласному управлінні ДСНС. 

На місце виклику були направлені сили і засоби чорнобаївської та золотоніської пожежно-рятувальних частин, а також аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління із обласного центру. Водночас, на допомогу рятувальникам була також залучена пристосована техніка 2-х місцевих пожежних команд із сіл Велика Бурімка та Мала Бурімка, а також трактор з бочкою із Чорнобаївського лісництва для підвозу води.

Спільними зусиллями рятувальників та добровольців, пожежу о 01:40 вдалося локалізувати, а о 03:00 повністю ліквідувати. Водночас, рятувальникам вдалося захистити від поширення вогню житловий сектор та поруч розташований лісовий масив.
Внаслідок пожежі вогонь знищив суху траву на площі 1,5 га, очерет окремими осередками загальною площею 14 га та 0,2 га лісової підстилки.

Причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем.

рятувальники ліквідували пожежу сухої трави та очерету

1 квітня близько 17:00 із села Мохнач Чонобаївського району надійшло повідомлення про пожежу сухої трави та очерету на значній відкритій території. Водночас стало відомо й те, що через швидке поширення вогню існує загроза його розповсюдження на поруч розташовані житлові будинки та лісовий масив.На місце виклику були направлені сили і засоби чорнобаївської та золотоніської пожежно-рятувальних частин, а також аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління із обласного центру. Водночас, на допомогу рятувальникам була також залучена пристосована техніка 2-х місцевих пожежних команд із сіл Велика Бурімка та Мала Бурімка, а також трактор з бочкою із Чорнобаївського лісництва для підвозу води. Спільними зусиллями рятувальників та добровольців, пожежу о 01:40 вдалося локалізувати, а о 03:00 повністю ліквідувати. Водночас, рятувальникам вдалося захистити від поширення вогню житловий сектор та поруч розташований лісовий масив.Внаслідок пожежі вогонь знищив суху траву на площі 1,5 га, очерет окремими осередками загальною площею 14 га та 0,2 га лісової підстилки. Причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем.

Опубліковано Управління Державної служби України з НС у Черкаській області Вівторок, 2 квітня 2019 р.

Залиште коментар