На Чигиринщині стартував конкурс на посаду заступника голови РДА

На Чигиринщині стартував конкурс на посаду заступника голови РДА

Відповідно до статей 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 20, 22, 23 Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246 та у зв’язку із наявністю вакантної посади заступника голови Чигиринської районної державної адміністрації оголошується конкурс на зайняття вакантної посади заступника голови Чигиринської районної державної адміністрації.

Загальні вимоги до кандидатів

  1. Освіта – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра
  2. Досвід роботи – досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року
  3. Володіння державною мовою – вільне володіння державною мовою

Додаткова інформація щодо посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов конкурсу надається сектором з питань управління персоналом.

Термін прийняття документів: до 22 березня 2017 року.

Довідки за телефоном: 2-58-08

Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 26, м. Чигирин, 20901, сектор з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації.

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника голови Чигиринської районної державної адміністрації.

Залиште коментар