На Драбівщині енергетики завершують розчистку трас повітряних ліній

Енергетики Черкащини у рамках підготовки до осінньо-зимового періоду завершують масштабні планові роботи з розчистки трас повітряних ліній електропередачі 0,4 та 10 кВ. Усе аби уникнути перебоїв в електропостачанні.

Нині необхідні роботи тривають у Драбівській філії відокремленого структурного підрозділу «Золотоніські енергетичні мережі».
– У Драбівській філії налічується 705 км повітряних ліній 0,4 кВ та 530 км напругою 10 кВ. У плані підготовки як до осінньо-зимового періоду, так і для надійного забезпечення електропостачання споживачів протягом усього року, проводимо роботи з розчистки трас повітряних ліній. Це одна з найважливіших і повсякденних робіт наших спеціалістів,– наголошує головний інженер Драбівської філії ВСП «Золотоніські енергетичні мережі» Володимир Лук’яненко. 
При поривах вітру та інших несприятливих погодних умовах дерева та гілки створюють небезпеку обриву проводів. Тому з метою запобігання аварій та нещасних випадків, у будь-яку пору року та за будь-яких погодних умов енергетики здійснюють цю роботу аби в подальшому забезпечувати споживачів якісним розподілом електричної енергії.
– На даний момент Драбово-Барятинською лінійною дільницею виконується розчистка траси повітряної лінії 10 кВ Л-13 «Білоусівка» згідно плану графіку комплексно-технічного обслуговування на 2023 рік. Нині нашими спеціалістами проводиться розчистка з автогідропідіймача, дуже ефективна дана розчистка, що забезпечить в майбутньому якісне постачання електроенергії жителям села Білоусівка,-говорить майстер Драбово-Барятинської дільниці Драбівської філії ВСП «Золотоніські енергетичні мережі» Олександр Дорошенко. 
За словами керівника робіт, електромонтера Ігоря Пучки головним пріоритетом під час виконання даних робіт лишається здоров’я та безпека  працівників, тому усі роботи виконуються з дотриманням необхідних правил електробезпеки.
– Щойно наші спеціалісти виконали верхову розчистку цієї повітряної лінії, далі переходимо до низової, випилюємо кущі, зарослі, аби лінія була розчищена добре, а наші споживачі зі світлом і були задоволені,- говорить електромонтер Драбово-Барятинської дільниці Драбівської філії ВСП «Золотоніські енергетичні мережі» Ігор Пучка. 
Спеціалісти Драбівської філії зазначають, що і надалі робитимуть усе необхідне для утримання ліній електромереж у належному стані.
– Бригади Драбівської філії і надалі проводитимуть своєчасну та якісну ремонтну кампанію як по росчистці трас повітряних ліній, так і заміні дефектних опор для головного нашого обов’язку – забезпучувати безперебійним електропостачанням споживачів Драбівщини,– підсумовує головний інженер Драбівської філії ВСП «Золотоніські енергетичні мережі» Володимир Лук’яненко.

Залиште коментар