На фасаді черкаської школи відкрили меморіальну дошку загиблому АТОвцю

На фасаді черкаської школи відкрили меморіальну дошку загиблому АТОвцю

На фасаді 26-ої школи, поруч із центральним входом у навчальний заклад, відкрили меморіальну дошку загиблому випускникові – Антону Моспану. Його життя обірвалося 15 жовтня 2018 року під селом Кримське Новоайдарського району Луганської області від кульового поранення в голову. Хлопцеві було 26…

На відкритті зібралися представники міської влади, рідні та знайомі загиблого бійця, учні й учителі школи, яка носить ім’я ще одного відважного випускника – генерал-майора прикордонної служби Ігоря Федоровича Момота.

Мама загиблого бійця Вікторія Моспан подякувала за пам’ять про сина. Він пішов на фронт у 2015-ому, служив у 8 штурмовому батальйоні 10 бригади, був командиром бойової машини – командиром відділення. Нині про свого героїчного випускника в школі згадують із гордістю та лише добрими словами.

– Дякую всім: учителям, дітям, пам’ятайте про загиблих і шануйте живих! Слава Україні! – звернулася до всіх присутніх жінка. – Це дуже потрібно для нашої молоді, щоб ми всі згадували, якою ціною дається нам мир.

Антон Моспан нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) та удостоєний звання «Почесний громадянин міста Черкаси».

З матеріалом з сайту Черкаської міської ради.

Залиште коментар