На Христинівщині призупинили рух транспорту через ремонт шляхопроводу

На Христинівщині призупинили рух транспорту через ремонт шляхопроводу

Від учора рух автотранспорту по шляхопроводу у Христиніському районі на міжнародній трасі М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 520+101 припинили у зв’язку з початком реконструкції. Рух автотранспорту здійснюватиметься тимчасовою об’їзною дорогою з асфальтобетонним покриттям.

На період виконання робіт з реконструкції шляхопроводу, проїзд по штучній споруді закритий для усіх видів транспорту. Тимчасову об’їзну дорогу з асфальтобетонним покриттям влаштовано поруч. На автодорозі М-12 облаштовано необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху (відповідно до Схеми об’їзду, погодженої з Управлінням патрульної поліції у Черкаській області).

64807212_404954326773975_141108595004538880_nСлужба автомобільних доріг у Черкаській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт. А також закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом, дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів. Будьте уважними та взаємоввічливими.

За інформацією САД у Черкаській області.

Залиште коментар