На Лисянщині собаки нападають на жінок

На Лисянщині собаки нападають на жінок

Вулиця Жовтня у Лисянці віднедавна стала справжньою вулицею жахів. І не тому, що вона виходить до кладовища. Містикою тут і не пахне. Причина до оскомини у зубах проста і буденна – перехожих тут підстерігають собаки, які зненацька накидаються на людей, завдаючи їм фізичних і душевних страждань. Про це повідомляють “Вісті Черкащини“.

Серед шести останніх жертв нападу собак виключно жінки. Одна з них , пенсіонерка Ольга Самгородська, показала на нозі сліди від укусів собаки і розповіла, що крім неї постраждали і Олена Бондаренко, і Ольга Котляр, і Ганна Миронович.

– Ходила на могилки до рідних, – розповідає. – вирішила скоротити шлях, і повернула на вулицю Жовтня. І тут, де не візьмись, собака. Вхопила мене за ногу, ледве відігнала. Далі пошкандибала, ковтаючи сльози. Думаю, ще такої оказії мені бракувало, адже весна, стільки роботи, а в мене покусана нога. Зверталася до селищної ради, щоб якось відреагували, але там лише від мене відмахнулися. Говорила з господарем двору, звідки вибігла собака. Той чоловік, місцевий підприємець, все заперечив, мовляв, і я не я, і собака не моя. Ось так і живемо.

Одна з жительок небезпечної вулиці підказала рецепт, яким вона користується, проходячи повз собак – треба, виявляється, з ними говорити, давати щось смачненьке. А може досить просто прив’язати?

Степан ВІЗІРЕНКО

Залиште коментар