На магазин черкаського “батьківщинівця” знову скоєно зухвалий напад

На магазин черкаського “батьківщинівця” знову скоєно зухвалий напад

Зухвалий та цинічний напад скоєно сьогодні, у п’ятницю, о 20.00, на магазин черкаського “батьківщинівця” Олександра Олексенка. Торгова точка розташована у центрі міста, поблизу “Любави”.

– Усе повторилося точнісінько так, як нещодавно, коли невідомі у масках розгромили протягом кількох хвилин два моїх торгових павільйони на площі 700-річчя. Кілька невідомих у масках наскочили зненацька, розтрощили вітрини, обладнання, платіжний термінал. Продавець не постраждала, хоча й перебуває у шоковому стані. Єдина відмінність від попереднього нападу полягає у тому, що вони вже не корчили з себе борців із алкоголем і тютюном, адже ніяких листівок не залишили. Тепер у мене немає ніяких сумнівів у тому, що мені не дають нормально здійснювати підприємницьку діяльність лише тому, що я “батьківщинівець”, – прокоментував Олександр Олексенко.

На місце злочину викликали поліцію. До речі, винуватців попереднього нападу на магазини цього підприємця досі не знайдено.

– У Черкасах кримінальне угрупування, яке злилося воєдино із партією влади – БПП, затіяло жорстоку і безкомпромісну боротьбу із представниками нашої політичної сили. Адже ми заважаємо їм грабувати місто. Тож вони вдаються до залякувань, нападів та погромів. Ми рішуче засуджуємо такі дії і вимагаємо захисту від правоохоронних органів. Нещодавно Валерій Лютий обіцяв нам знайти винних і забезпечити встановлення справедливості і правопорядку у Черкасах. Ми наполягаємо: досить обіцянок, поліція повинна працювати і діяти рішуче! А нападникам заявляємо: “батьківщинівців” вам залякати не вдасться!, – заявив керівник Черкаської міської організації ВО “Батьківщина” Роман Діскант.

Залиште коментар