На межі Черкащини, Полтавщини і Київщини хочуть встановити стелу

На межі Черкащини, Полтавщини і Київщини хочуть встановити стелу

На межі Київської, Полтавської та Черкаської областей планують встановити стелу, висота якої становитиме від 7-9 метрів, ширина – від 10 до 15. 

Про це написала у фейсбуці народна депутатка Анастасія Ляшенко. Про це інформує видання “Новини Полтавщини”

“Провели робочу зустріч щодо встановлення стели на межі перетину Київської, Полтавської та Черкаської областей. Це місце обов’язково має бути туристично-привабливим і може бути зазначене, як місце першої зупинки в туристичній подорожі на маршруті у напрямку з Києва до Полтави й далі”, – йдеться у повідомленні.

Окрім власне самого знака планують зробити з’їзд з острівцем безпеки в межах 20-ти метрів з облаштуванням місць для паркування автотранспорту, туристичних автобусів, місць для відпочинку.

“Ну і, звичайно, проведена велика аналітична робота з визначення фотозон, адже вирішили, що стела слугуватиме місцем, де можна зачекінитися. Розглянули також різні види мощення для пішохідної частини та автотранспорту з безбар‘єрним в’їздом для можливості заїзду маломобільних груп населення. Тобто робота триває не лише в дизайнерській частині, а і з врахуванням усіх тих нормативних вимог, які діють сьогодні при виконанні таких робіт”, – зазначила Анастасія Ляшенко.

Нардеп додала, що багато елементів стели будуть підсвічені, що надасть привабливості в нічний час.

Залиште коментар