На Міжнародному конкурс-фестивалі «Profest» черкаські таланти вибороли призові місця

На Міжнародному конкурс-фестивалі «Profest» черкаські таланти вибороли призові місця

Днями у Київському “Центрі культури та мистецтв Дніпровського району” відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Profest» при сприянні Міністерства культури України, Управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Дніпровського району міста Києва.

Демонстрували свої творчі здібності понад 300 творчих обдарувань, близько 100 учасників сольно та у складі колективів, інструментальному, хореографічному, вокальному жанрах, художньому слові та образотворчому мистецтві. Учасники конкурсу виборювали призові місця, змагалися за спеціальні номінації та призи і були нагороджені іменними конкурсними дипломами, медалями та кубками.

Про це повідомив департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

У складі журі були відомі артисти, викладачі ВНЗ,  керівники творчих колективів, діячі культури та мистецтв. Черкащани своїми виступами просто підкорили журі та публіку!

Вони отримали:

Диплом лауреата I ступеня – Головатюк Юлія (викл. Погасій Н.І.)

Диплом лауреата  І ступеня – Панченко Іван (викл. Рудніченко А.М., концертмейстер Панченко О.А.)

Диплом лауреата II ступеня – Петрова Катерина  (викл. Головатюк Л.В. концертмейстер Яковенко В.П.)

Диплом лауреата II ступеня – Цибулько Олександра (викл. Яковенко В.П.)

Диплом лауреата II ступеня – Волчановська Ксенія (викл. Волчановська В.Д.)

Диплом лауреата II ступеня – Філіпова Анна (викл. Панченко О.А.)

Диплом лауреата III ступеня – Приз Анна (викл.Тімченко Г.О.)

Диплом лауреата III ступеня – Фортепіанний ансамбль у складі: Зайцевої Аліни  (викл.Панченко О.А.) та Радюкової Анастасії (викл.Яковенко В.П.)

Організатори фестивалю висловили свою вдячність вчителям за високий професійний рівень підготовки учасників, цікаву та різнопланову програму, за вагомий внесок у розвиток естетичного виховання  підростаючого покоління. Професійна майстерність викладачів Черкаської ДМШ № 2 була відзначена начальником Київського управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Шуригайло Оксани Іванівни подяками за високий професіоналізм в роботі з дітьми.

Залиште коментар