На одній з вулиць Черкас замінять понад 200 метрів мережі

На одній з вулиць Черкас замінять понад 200 метрів мережі

У Черкасах триває реконструкція зношеної ділянки теплової мережі, що пролягає вулицею Остафія Дашковича на відрізку від Гоголя до Благовісної. 248 метрів старих аварійних труб замінять на попередньо ізольовані. Про це повідомляють у департаменті житлово-комунального комплексу.

Ділянку мережі, яку замінюють, облаштували щонайменше 33 роки тому. Від її справності залежить постачання тепла в практично всій центральній частині Черкас.

Відсьогодні комунальники розпочинають демонтаж старої мережі, завершити зварювальні роботи обіцяють у травні.

– У період із 2016 року тут внаслідок поривів і під час експлуатації мережі, і в результаті гідравлічних випробувань проводили низку ремонтів. Причиною аварій стала корозія трубопроводу, – розповів директор департаменту ЖКК Олександр Яценко. – Через витікання теплоносія, збільшення теплопровідності ізоляції та посилення хімічного впливу на метал – корозія посилилася. Тож наразі КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» проводить заміну частини мережі.

За його словами, реконструкція мережі забезпечить безперебійну подачу тепла, знизить втрати, а відтак і витрати на транспортування теплової енергії.

Інформує пресслужба Черкаської міськради

Залиште коментар