На сесії міськради матері просили допомоги для своїх хворих дітей

На сесії міськради матері просили допомоги для своїх хворих дітей

На сесію Черкаської міськради 31 січня прийшли черкащанки Інна Олійник і Тетяна Солод. Вони звернулися до народних обранців по допомогу на лікування своїм дітям.

15-річний Данило Олійник 12 червня минулого року потрапив під потяг. Хлопчик ішов додому у навушниках через залізничну колію.

– Удар був такої сили, що Данило отримав черепно-мозкову травму, і руки, і рани по всьому тілу, і розбите повністю стегно. Він вже переніс 5 операцій, на кожну пішло не менше 20 тис.грн. Сину видалили 10 сантиметрів кістки, наразі не вдається подолати інфекцію. У Інституті ортопедії і травматології кажуть, що є шанс, що вони можуть замінити штучним замінником кістки, але для цього потрібно, щоб зупинився процес гниття. Потрібна операція, яка коштує від 40 тис.грн. Нам поки вдалося зібрати тільки 17 тисяч, – розповіла мама Інна Олійник.

Матеріальної підтримки потребує і 12-річна Карина Солод. Дівчинка дуже талановита, гарно співає, бере участь у різних конкурсах. Однак має проблеми зі здоров’ям – зовсім не бачить і має гормональні розлади.

– Звернутися до депутатів мене змушує вартісне лікування і консультації моєї доньки. У неї септооптична дисплазія і недостатність гормону росту. Завдяки гормональному препарату дитина росте. Ми потребуємо коштів для перельоту до нейроофтальмолога за кордон. Вітчизняним лікарям недостатньо обладнання, щоб вивчити цю проблему. Консультація лікаря коштує 500 доларів, плюс вартість квитків. Я розлучена, виховую двох дітей самотужки. Працюю на двох роботах, але не маю змоги усе це оплатити, – розповіла Тетяна Солод, мати дівчинки.

Надати матеріальну допомогу зголосилися депутати від фракції ВО «Батьківщина».

– Ми не можемо залишитися осторонь цієї біди. Не можна спокійно дивитися на сльози цих матерів. Закликаємо також і інших депутатів та громадян долучитися і підтримати хворих дітей. Проте тут існує і більш ширша проблема. Рівень медицини і матеріальний стан українців потрібно підвищувати, щоб люди не були змушені просити матеріальну допомогу на лікування, – зазначив голова фракції ВО «Батьківщина» у Черкаській міськраді Роман Діскант.

До допомоги цим хворим діткам можуть долучитися усі охочі.
Для підтримки Данила Олійника:
Номер картки ПриватБанку: 4149 4378 6491 5200, Олійник Інна Володимирівна.
Для підтримки Карини Солод:
Телефон мами Тетяни: 093 470 65 36, сторінка Карини Солод у «Фейсбук».

Залиште коментар