На сім тисяч гривень наловив риби браконьєр біля Ірклієва

На території Іркліївського підвідного каналу виявлено та затримано громадянина, який здійснював незаконний вилов риби на дерев’яному човні за допомогою мисинових сіток. Про це на власній сторінці у “Фейсбук” повідомив начальник управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков.

“На жаль після закінчення #нересту2020 деякі браконьєри вирішили, що тепер дозволено ловить рибу сітками!!! Але не так воно все виходить, як думається!!!
В ніч 16 липня 2020 року, близько 4 год. 30 хв. ночі працівниками Управління державного нагляду (контролю) у Черкаській області Державної екологічної інспекції Центрального округу, поліцейськими водного патруля РО ВО Управління патрульної поліції в Черкаській області, під час відпрацювання водойм Чорнобаївського району на території Іркліївського підвідного каналу виявлено та затримано громадянина, який здійснював незаконний вилов риби на дерев’яному човні за допомогою мисинових сіток.
Під час огляду місця події вилучено 2 сітки розміром вічка від 45 мм та 110 мм, в яких знаходилась незаконно піймана риба : Карась – 15 шт., Судак – 4 шт., Лящ – 4 шт., Товстолобик – 4 шт., Короп – 10 шт., Окунь – 2 шт. Обрахований розмір шкоди становить 7089 гривень. Сітки, риба та засоби вчинення порушення вилучені працівниками поліції. Риба в подальшому передається на реалізацію до рибоприймального пункту, після чого гроші перераховуються до державного бюджету.
На місце події викликали слідчо – оперативну групу Чорнобаївського РВ поліції ГУНП в Черкаській області для встановлення обставин вчинення правопорушення.
Враховуючи завдану істотну шкоду та значну кількість виловленої риби вирішується питання про порушення кримінального провадження за ознаками статті 249 КК України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом)”, – йдеться у повідомленні.

Залиште коментар