На Summer Сhallenge 2018 назбирали понад 95 тис гривень для неонатального центру

На Summer Сhallenge 2018 назбирали понад 95 тис гривень для неонатального центру

Минулої суботи у Черкасах вражав креативністю фестиваль тімбілдінгу «Summer Сhallenge 2018″. Він поєднав у собі активний відпочинок, навчання та благодійність, що уособлювало бажання досягати нових вершин та ставати кращим.

Про це пише “Вичерпно”.

Цього року над фестивалем тімбілдінгу працювала колосальна кількість людей — приблизно 450 осіб. Вони були задіяні у якості партнерів, волонтерів, консультантів, фотографів, відеографів тощо.

У рамках Summer Сhallenge вперше у Черкасах відбувся екстремальний забіг. Випробувати себе на міцність вирішили 320 осіб. Це 33 бізнес-команди, 17 дитячих бізнес-команд, майже 60 черкащан, які брали участь в індивідуальних забігах, іменинник, якому виповнилося 57 років, декілька людей з інвалідністю, 13-річний хлопець, який долучився до дорослого забігу, учасники та ветерани АТО з Черкас та Умані.

До забігу долучився й співорганізатор фестивалю Віталій Андрієць, який власноруч та за допомогою волонтерів будував трасу для естремального забігу. Віталій розповів, що в останній момент вирішив бігти разом зі всіма.

“Для мене це було дуже складно, тому що я не готувався до забігу. Останні два місяці я складав трасу, але не бігав. У перші 4 хвилини я зрозумів, що буде дуже складно. Але я радий тому, що зміг пройти цю трасу до кінця і подолати всі перешкоди”, — сказав Віталій.

Переможцями у забігу стала команда ТОВ «Юрія-Фарм». Команда черкаської поліції зайняла 6 місце. Представник УПП у Черкаській області Дмитро Семенченко розповів, що вони були налаштовані на перемогу, однак суперники виявилися більш підготовленими.

“Завдяки цьому забігу ми сформували єдину команду нашого міста. Коли бігли, ми допомагали один одному. Та ж команда «Юрія-Фарм» допомагала патрульній поліції, вони казали «народ разом із поліцією». Ми навіть деякі етапи не могли відразу пройти, тому що не могли вирішити, хто перший проходитиме. Ми пропускали «Юрія-Фарм», вони ж пропускали нас”, — розповів Дмитро.

Також у рамках фестивалю відбулася ще одна подія — форум Open.biz, на якому підприємці могли послухати 11 спікерів.

“Квитки продалися ще до початку форуму. Це показник нової культури нашого міста, адже підприємці приходять на такі події не в форматі, коли їх дуже попросили прийти, а виявили особисте бажання отримати нові знання”, — сказав директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації Роман Карманнік.

Вікторія Феофілова, яка курувала тими локаціями форуму, де черкащани лише мріяли та планували відкрити власну справу, розповіла, що дехто з учасників форуму пробув на ньому від початку до кінця. Спікери надали практичну інформацію для початківців, щоб стимулювати їх розвиватися. Інформації було дуже багато. Вікторія розповіла, що учасники форуму по-новому відкрили для себе рідне місто, адже були під враженнями від нових знайомств та знань.

Форум тривав увесь день — з 10:00 до 18:00 год. Такий захід пройшов у Черкасах вперше.

Щоб фестиваль став корисним у всіх аспектах, організатори зробили його благодійним.

“Вартість необхідного обладнання, яке потрібно було закупити для неонатального центру, становила 80 тисяч гривень. Завдяки екстремальним забігам та форуму Open.biz ми зібрали 70 755 гривень. Вчора до нас зателефонували меценати і сказали, що докладуть іще майже 25 тисяч гривень. Таким чином ми перевершили самих себе і Черкаси завдяки фестивалю Summer Сhallenge змогли зібрати 95 350 тисяч гривень”, — сказала організаторка фестивалю Ольга Касьянова.

Залиште коментар