На цей автобус ми чекали 25 років, – Анатолій Бейн про нове придбання для КП

На цей автобус ми чекали 25 років, – Анатолій Бейн про нове придбання для КП

У Черкасах учергове покращили матеріальну базу комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств». Для нього придбали автобус для надання ритуальної послуги – підвезення родичів померлих до кладовища.

Техніка обійшлася бюджету у близько 2 мільйонів гривень. Автобус марки ISUZU виготовили на черкаському автозаводі. У ньому можуть розміститися 32 пасажири.

«Ми дуже вдячні міській владі і особисто міському голові Анатолію Бондаренку за те, що нашому підприємству приділяють увагу. На цей автобус ми чекали 25 років. Ті, які є в наявності, марки «ПАЗ», вже застаріли, їм по 20 років. Незабаром чекаємо, що нам надійдуть 50 нових контейнерів для кладовищ», – розповів Анатолій Бейн.

«Покращення матеріальної бази комунальних підприємств є пріоритетом для міської влади. Нещодавно ми придбали новий сміттєвоз для комунального підприємства. Кілька років тому був проведений капітальний ремонт Будинку трауру. Міська влада під керівництвом Анатолія Бондаренка і надалі працюватиме над розвитком Черкас» , – зазначає заступник міського голови Ігор Волошин.

Залиште коментар